SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Stöcke IF
Fotboll
Kommande matcher
JULI 2024
 
25
09:00
tor
09:00    
Fotboll P10/11, Bortamatch
Sandåkern - Stöcke IF  -      
AUGUSTI 2024
 
04
17:00
sön
17:00    
Fotboll F10/11, Stöckesbua IP
Stöcke IF 10/11 - Robertsfors IK F11/12 F11  -      
 
10
10:15
lör
10:15    
Fotboll F16, Carlslunds IP
Gimonäs Umeå IF F2016 Tomtebogård svart - Stöcke IF F16  -      
10
10:30
lör
10:30    
Fotboll P12, Röbäcks IP
Röbäcks IF P13 - Stöcke IF P12 lag 1  -      
10
10:30
lör
10:30    
Fotboll P13, Sandviks IP Ungdomsplanen
Sandviks IK P-13 GUL - Stöcke IF P13  -      
10
11:15
lör
11:15    
Fotboll F16, Carlslunds IP
Sandåkerns SK F16 Röd - Stöcke IF F16  -      
11
sön
00:00    
Fotboll F14/15, Stöckesbua IP
Stöcke IF Storm - Sandåkerns SK F14 Röd  -      
11
sön
00:00    
Fotboll F14/15, Stöckesbua IP
Stöcke IF Åska - Hörnsjö IF /Nordmaling  -      
11
sön
00:00    
Fotboll P10/11, Stöckesbua IP
Stöcke IF P 10/11 blå - Vilhelmina IK  -      
11
sön
00:00    
Fotboll P12, Stöckesbua IP
Stöcke IF P12 lag 2 - Obbola IK P11/12  -      
11
15:00
sön
15:00    
Fotboll F13, Stöckesbua IP
Stöcke IF F13 - Röbäcks IF F13 Blå  -      
11
17:00
sön
17:00    
Fotboll F10/11, Stöckesbua IP
Stöcke IF 10/11 - Sandåkerns SK F11 2  -      
 
17
09:00
lör
09:00    
Fotboll F16, Vännäs fritidsområde (bredvid ishall/badet)
SpölandsCupen - Stöcke IF  -      
18
sön
00:00    
Fotboll F13, Stöckesbua IP
Stöcke IF F13 - Hörnsjö IF  -      
18
sön
00:00    
Fotboll F14/15, Carlshöjdsskolans IP
Gimonäs Umeå IF F2013/2014 CSÅ - Stöcke IF Storm  -      
18
sön
00:00    
Fotboll F14/15, Stöckesbua IP
Stöcke IF Åska - Spöland Vännäs IF F14  -      
18
sön
00:00    
Fotboll P10/11, Stöckesbua IP
Stöcke IF P 10/11 blå - Sandåkerns SK P11 Vit  -      
18
sön
00:00    
Fotboll P12, Stöcke IP
Stöcke IF P12 lag 1 - Vindelns IF 12  -      
18
sön
00:00    
Fotboll P12, Stöckesbua IP
Stöcke IF P12 lag 2 - Umeå FC P 2013  -      
18
sön
00:00    
Fotboll P13, Stöckesbua IP
Stöcke IF P13 - Gimonäs Umeå IF P2013 Tomtebo Öst  -      
18
11:00
sön
11:00    
Fotboll F10/11, Fritidsområdet Vännäsbadet
Spöland Vännäs IF F11 - Stöcke IF 10/11  -      
 
20
tis
00:00    
Fotboll P10/11, Päråkern
Umedalens IF P11 - Stöcke IF P 10/11 blå   -      
24
08:30
lör
08:30    
Fotboll P12, Umedalens IP Söder
Umedalens IF P12 Gul - Stöcke IF P12 lag 1  -      
25
sön
00:00    
Fotboll F14/15, Stöckesbua IP
Stöcke IF Storm - Sävar IK F14  -      
25
sön
00:00    
Fotboll F16, Umedalens IP
IFK Umeå F-16 - Stöcke IF F16  -      
25
sön
00:00    
Fotboll F16, Umedalens IP
Sandåkerns SK F16 Röd - Stöcke IF F16  -      
25
sön
00:00    
Fotboll P13, Tegstunets IP
Tegsödra Umeå IF P-13 Vit - Stöcke IF P13  -      
25
11:00
sön
11:00    
Fotboll P12, Björnvallen
Dorotea IF - Stöcke IF P12 lag 2  -      
25
15:00
sön
15:00    
Fotboll F13, Stöckesbua IP
Stöcke IF F13 - Gimonäs Umeå IF F2013 Tomtebo Väst  -      
25
19:00
sön
19:00    
Fotboll P10/11, Stöckesbua IP
Stöcke IF P 10/11 blå - Tavelsjö Allmänna IK HTF P10/11  -      
 
31
13:30
lör
13:30    
Fotboll P10/11, Fritidsområdet Vännäsbadet
Spöland Vännäs IF P11 - Stöcke IF P 10/11 blå   -      
SEPTEMBER 2024
 
01
sön
00:00    
Fotboll F14/15, Stöckesbua IP
Stöcke IF Åska - Betsele IF Röd  -      
01
sön
00:00    
Fotboll F14/15, Klacken IP
Hissjö SK HTF F14 vit - Stöcke IF Storm  -      
01
sön
00:00    
Fotboll P12, Stöcke IP
Stöcke IF P12 lag 1 - Ersmarks IK P12  -      
01
sön
00:00    
Fotboll P12, Stöckesbua IP
Stöcke IF P12 lag 2 - Vindelns IF P2012 Svart  -      
01
sön
00:00    
Fotboll P13, Stöckesbua IP
Stöcke IF P13 - Umeå FC Akademi P2014  -      
01
09:45
sön
09:45    
Fotboll F13, Vildmannavallen IP
IFK Umeå F 12 - Stöcke IF F13  -      
01
10:00
sön
10:00    
Fotboll F10/11, Tegstunets IP
Tegsödra Umeå IF F-11 Vit - Stöcke IF 10/11  -      
 
07
10:00
lör
10:00    
Fotboll F16, Stöckesbua IP
Stöcke IF F16 - Vindelns IF F15-17 Gul  -      
07
10:00
lör
10:00    
Fotboll F16, Stöcke IP
Sandåkerns SK F16 Röd - Stöcke IF F16  -      
08
sön
00:00    
Fotboll F14/15, Sjöfrun
Gimonäs Umeå IF F2014 Tomtebogård - Stöcke IF Åska  -      
08
sön
00:00    
Fotboll F14/15, Stöckesbua IP
Stöcke IF Storm - Mariehem SK (F14) Grön  -      
08
sön
00:00    
Fotboll P12, Bortamatch
Sandviks IK P-12, Svart, Pojkar - Stöcke IF P12 lag 1  -      
08
11:30
sön
11:30    
Fotboll P12, Grubbevallen
Sandåkerns SK P12 Lag 1 - Stöcke IF P12 lag 2  -      
08
13:00
sön
13:00    
Fotboll P13, Fritidsområdet Vännäsbadet
Spöland Vännäs IF P13 Svart - Stöcke IF P13  -      
08
16:00
sön
16:00    
Fotboll F13, Multiarenan
Sävar IK F13 Röd - Stöcke IF F13  -      
08
17:00
sön
17:00    
Fotboll F10/11, Stöckesbua IP
Stöcke IF 10/11 - Umedalens IF F12  -      
 
14
10:30
lör
10:30    
Fotboll F14/15, Umedalens IP Söder
Umedalens IF F14 Gul - Stöcke IF Åska  -      
15
sön
00:00    
Fotboll F14/15, Sandviks IP
Sandviks IK Svart - Stöcke IF Storm  -      
15
sön
00:00    
Fotboll P10/11, Skogsvallen
Sävar IK P11 - Stöcke IF P 10/11 blå   -      
15
sön
00:00    
Fotboll P12, Stöcke IP
Stöcke IF P12 lag 1 - Gimonäs Umeå IF P2012 Sjöfru Öst  -      
15
sön
00:00    
Fotboll P12, Stöckesbua IP
Stöcke IF P12 lag 2 - Sävar IK P12  -      
15
sön
00:00    
Fotboll P13, Stöckesbua IP
Stöcke IF P13 - Umedalens IF P13  -      
15
13:00
sön
13:00    
Fotboll F10/11, Tjärnvallen IP
Vilhelmina IK/Dorotea IF F 11-12 - Stöcke IF 10/11  -      
15
14:00
sön
14:00    
Fotboll F13, Klacken IP
Hissjö SK HTF F13 - Stöcke IF F13  -      
 
22
sön
00:00    
Fotboll F16, Flurkmark IP
Stöcke IF F16 - Vindelns IF F15-17 Gul  -      
22
sön
00:00    
Fotboll F16, Flurkmark IP
Täfteå IK 1 - Stöcke IF F16  -      
22
09:45
sön
09:45    
Fotboll P12, Carlslunds IP
Gimonäs Umeå IF P2012 Sjöfru Väst - Stöcke IF P12 lag 2  -      
22
15:30
sön
15:30    
Fotboll F14/15, Grubbevallen
Sandåkerns SK F14 Vit - Stöcke IF Åska  -      
22
17:00
sön
17:00    
Fotboll F10/11, Stöckesbua IP
Stöcke IF 10/11 - Mariehem SK (F11)  -      
22
19:00
sön
19:00    
Fotboll P10/11, Stöckesbua IP
Stöcke IF P 10/11 blå - Sandviks IK P11  -      
 
28
11:00
lör
11:00    
Fotboll F10/11, Carlslunds IP
Gimonäs Umeå IF F2011 Väst - Stöcke IF 10/11  -      
29
sön
00:00    
Fotboll P10/11, Ersängsvallen
Ersboda SK P2011 - Stöcke IF P 10/11 blå   -      
29
sön
00:00    
Fotboll P12, Tegstunets IP
Tegsödra Umeå IF P-12 Blå Lag 2 - Stöcke IF P12 lag 2  -      
29
sön
00:00    
Fotboll P12, Bortamatch
Mariehem SK (P12) Grön 1 - Stöcke IF P12 lag 1  -      
OKTOBER 2024
 
06
sön
00:00    
Fotboll P12, Stöcke IP
Stöcke IF P12 lag 1 - Tegsödra Umeå IF P-12 Blå Lag 1  -      
 
Våra sponsorer
Våra sociala medier