SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Stöcke IF
Fotboll
Spelade matcher
JULI 2024
 
06
13:00
lör
13:00    
Fotboll F12, Storuman Energi Arena
Storumans IK F11/12 - Stöcke IF F12  -      
JUNI 2024
 
30
13:00
sön
13:00    
Fotboll F13, Stöckesbua IP
Stöcke IF F13 - Sävar IK F13 Vit  -      
30
13:00
sön
13:00    
Fotboll P14, Sjöfrun
Gimonäs Umeå IF P2014 Sjöfru Väst - Stöcke IF  -      
30
13:00
sön
13:00    
Fotboll P14, Sjöfrun
Gimonäs Umeå IF P2014 Sjöfru Väst - Stöcke IF  -      
30
08:45
sön
08:45    
Fotboll P17, Klacken IP
Tavelsjö - Stöcke IF  -      
29
12:45
lör
12:45    
Fotboll P16, Stöckesbua IP
Stöcke IF P16 Vit - Gimonäs Umeå IF P2016 Tomtebogård Väst  -      
29
12:00
lör
12:00    
Fotboll P16, Stöckesbua IP
Gimonäs Umeå IF P2016 Tomtebogård Väst - Stöcke IF Stöcke IF P16 Blå  -      
29
11:15
lör
11:15    
Fotboll P16, Stöckesbua IP
Stöcke IF Stöcke IF P16 Blå - Gimonäs Umeå IF P2016 Tomtebogård Väst  -      
29
11:15
lör
11:15    
Fotboll P16, Stöckesbua IP
Ersboda SK P2017 - Stöcke IF P16 Vit  -      
26
19:30
ons
19:30    
Fotboll F10/11, Stöcke IP
Stöcke IF 10/11 - Röbäcks IF F-11 Blå4  -  1  
26
18:30
ons
18:30    
Fotboll P13, Stöckesbua IP
Stöcke IF P13 - Spöland Vännäs IF P13 Svart  -      
26
18:30
ons
18:30    
Fotboll P13, Stöckesbua IP
Stöcke IF P13 - Spöland Vännäs IF P13 Svart  -      
25
19:30
tis
19:30    
Fotboll P12, Stöckesbua IP
Stöcke IF P12 lag 1 - Umedalens IF P12 Gul  -      
25
18:30
tis
18:30    
Fotboll F12, Stöckesbua IP
Stöcke IF F12 - Tegsödra Umeå IF F-12  -      
25
17:30
tis
17:30    
Fotboll F14/15, Stöcke IP
Stöcke IF - Täfteå  -      
 
23
19:00
sön
19:00    
Fotboll P10/11, Stöckesbua IP
Stöcke IF P 10/11 blå - Mariehem SK P11 Grön2  -  5  
23
16:15
sön
16:15    
Fotboll P15, Ålidhem Arena
Gimonäs Umeå IF P2015 Sofiehem/Ålidhem - Stöcke IF P15  -      
23
16:15
sön
16:15    
Fotboll P15, Ålidhem Arena
Gimonäs Umeå IF P2015 Sofiehem/Ålidhem - Stöcke IF P15  -      
23
16:00
sön
16:00    
Fotboll F13, Stantorsvallen
Robertsfors IK flickor 13 - Stöcke IF F13  -      
23
15:15
sön
15:15    
Fotboll P15, Ålidhem Arena
Sandviks IK 1 - Stöcke IF P15  -      
23
15:15
sön
15:15    
Fotboll P15, Ålidhem Arena
Sandviks IK 1 - Stöcke IF P15  -      
23
13:50
sön
13:50    
Fotboll F17, Röbäck Arena
Tavelsjö Allmänna IK HTF F-17 Svart - Stöcke IF F17 Blå  -      
23
13:45
sön
13:45    
Fotboll F12, Sjöfrun
Gimonäs Umeå IF F2012 Tomtebo Väst - Stöcke IF F12  -      
23
13:30
sön
13:30    
Fotboll F17, Röbäck Arena
Stöcke IF F17 Blå - Röbäcks IF Röd  -      
23
13:30
sön
13:30    
Fotboll F17, Bortamatch
Röbäcks IF Röd - Stöcke IF F17 Blå  -      
23
13:10
sön
13:10    
Fotboll F17, Röbäck Arena
Stöcke IF F17 Vit - Tavelsjö Allmänna IK HTF F-17  -      
23
13:00
sön
13:00    
Fotboll F14/15, Stöckesbua IP
Stöcke IF Storm - Spöland Vännäs IF F14  -      
23
12:50
sön
12:50    
Fotboll F17, Röbäck Arena
Stöcke IF F17 Blå - Tavelsjö Allmänna IK HTF F-17  -      
23
12:30
sön
12:30    
Fotboll F17, Röbäck Arena
Röbäcks IF Röd - Stöcke IF F17 Vit  -      
23
12:00
sön
12:00    
Fotboll P13, FC Vindeln
Vindelns IF P13-14 - Stöcke IF P13  -      
23
12:00
sön
12:00    
Fotboll P13, FC Vindeln
Vindelns IF P13-14 - Stöcke IF P13  -      
20
20:15
tor
20:15    
Fotboll P10/11, Grubbevallen
Sandåkerns SK P11 Vit - Stöcke IF P 10/11 blå 2  -  0  
19
19:30
ons
19:30    
Fotboll F10/11, Stöckesbua IP
Stöcke IF 10/11 - Spöland Vännäs IF F113  -  2  
19
18:30
ons
18:30    
Fotboll P14, Stöckesbua IP
Stöcke IF - Sörfors IF P14  -      
19
18:30
ons
18:30    
Fotboll P14, Stöckesbua IP
Stöcke IF - Sörfors IF P14  -      
18
19:30
tis
19:30    
Fotboll P12, Stöckesbua IP
Stöcke IF P12 lag 2 - Gimonäs Umeå IF P2012 Sjöfru Öst  -      
17
19:00
mån
19:00    
Fotboll P12, Sjöfrun
Gimonäs Umeå IF P2012 Sjöfru Väst - Stöcke IF P12 lag 1  -      
 
16
17:00
sön
17:00    
Fotboll F10/11, Stöckesbua IP
Stöcke IF 10/11 - Robertsfors IK F11/12 F112  -  5  
16
15:00
sön
15:00    
Fotboll F12, Stöckesbua IP
Stöcke IF F12 - Spöland Vännäs IF F12  -      
16
15:00
sön
15:00    
Fotboll P10/11, Forsmyrans IP
Lycksele IF P11 - Stöcke IF P 10/11 blå 12  -  1  
16
13:00
sön
13:00    
Fotboll P13, Stöckesbua IP
Stöcke IF P13 - Umedalens IF P13  -      
16
13:00
sön
13:00    
Fotboll P13, Stöckesbua IP
Stöcke IF P13 - Umedalens IF P13  -      
16
11:30
sön
11:30    
Fotboll F13, Ågläntan IP
Betsele IF F-13 - Stöcke IF F13  -      
16
10:00
sön
10:00    
Fotboll P12, Stöckesbua IP
Stöcke IF P12 lag 2 - Lycksele IF P12 Blå  -      
16
10:00
sön
10:00    
Fotboll P14, Grubbevallen
Sandåkerns SK P14 Vit - Stöcke IF  -      
16
10:00
sön
10:00    
Fotboll P14, Grubbevallen
Sandåkerns SK P14 Vit - Stöcke IF  -      
16
sön
00:00    
Fotboll F14/15, Bortamatch
- Stöcke IF Åska  -      
15
16:00
lör
16:00    
Fotboll F14/15, Ågläntan IP
Betsele IF - Stöcke IF  -      
15
16:00
lör
16:00    
Fotboll F14/15, Ågläntan IP
Betsele IF Vit - Stöcke IF Storm  -      
15
14:15
lör
14:15    
Fotboll F16, Stöcke IP
 
Stöcke IF Fotboll F16 - Sammandrag Bua  -      
15
12:50
lör
12:50    
Fotboll F17, Flurkmark IP
Stöcke IF F17 Vit - Röbäcks IF Röd  -      
15
12:30
lör
12:30    
Fotboll P12, Stöckesbua IP
Stöcke IF P12 lag 1 - Bygdsiljums SK  -      
15
12:10
lör
12:10    
Fotboll F17, Flurkmark IP
Tavelsjö Allmänna IK HTF F-17 - Stöcke IF F17 Vit  -      
15
11:10
lör
11:10    
Fotboll F17, Flurkmark IP
Röbäcks IF Röd - Stöcke IF F17 Blå  -      
15
10:50
lör
10:50    
Fotboll F17, Flurkmark IP
Tavelsjö Allmänna IK HTF F-17 Svart - Stöcke IF F17 Vit  -      
15
10:45
lör
10:45    
Fotboll F14/15, Tegstunets IP
Tegsödra Umeå IF F-14 Blå - Stöcke IF Storm  -      
15
10:45
lör
10:45    
Fotboll F14/15, Tegstunet IP
Tegsödra - Stöcke IF  -      
15
10:15
lör
10:15    
Stöcke IF - Umeå FC  -      
15
10:00
lör
10:00    
Fotboll P12, Täfteborg
Täfteå IK lag 2 - Stöcke IF P12 lag 2  -      
 
09
19:00
sön
19:00    
Fotboll P10/11, Stöckesbua IP
Stöcke IF P 10/11 blå - Gimonäs Umeå IF P2011 CSÅ4  -  13
09
17:00
sön
17:00    
Fotboll F10/11, Stöckesbua IP
Stöcke IF 10/11 - Hörnsjö IF2  -  5  
09
15:30
sön
15:30    
Fotboll P15, Grubbevallen
Sandåkerns SK P15 Svart - Stöcke IF P15  -      
09
15:30
sön
15:30    
Fotboll P15, Grubbevallen
Sandåkerns SK P15 Svart - Stöcke IF P15  -      
09
14:30
sön
14:30    
Fotboll P15, Grubbevallen
Stöcke IF P15 - Mariehem SK (P15) Grön 2  -      
09
14:30
sön
14:30    
Fotboll P15, Grubbevallen
Stöcke IF P15 - Mariehem SK (P15) Grön 2  -      
09
14:15
sön
14:15    
Fotboll F13, Röbäcks Arena
Röbäckscupen - Stöcke IF  -      
09
14:00
sön
14:00    
Fotboll P12, FC Vindeln
Vindelns IF P11-12 - Stöcke IF P12 lag 2  -      
09
13:00
sön
13:00    
Fotboll P13, Röbäcks IP Plan M Bygg & Måleri
Stöcke IF - Teg Södra Umeå IF Vit 2  -      
09
12:50
sön
12:50    
Fotboll P17, Ersmark IP
Ersmark - Stöcke IF  -      
09
12:30
sön
12:30    
Fotboll P15, Röbäck
 
Röbäcks IF Röd - Stöcke IF Fotboll P15  -      
09
11:00
sön
11:00    
Fotboll P14, Stöckesbua IP
Stöcke IF - Mariehem SK (P14) Grön 2  -      
09
11:00
sön
11:00    
Fotboll P14, Stöckesbua IP
Stöcke IF - Mariehem SK (P14) Grön 2  -      
09
10:00
sön
10:00    
Fotboll P13, Bortamatch
Stöcke IF - Tegs Södra Umeå IF 2  -      
09
09:30
sön
09:30    
Fotboll P15, Röbäck
 
Hörnefors IF - Stöcke IF Fotboll P15  -      
09
09:00
sön
09:00    
Fotboll F13, Umedalens IP Söder
Umedalens IF F13 - Stöcke IF F13  -      
08
15:15
lör
15:15    
Fotboll F13, Röbäcks Arena
Röbäckscupen - Stöcke IF  -      
08
14:00
lör
14:00    
Fotboll P13, Röbäcks IP Plan Cityborr
Stöcke IF - Röbäcks IF:Röd  -      
08
13:30
lör
13:30    
Fotboll P15, Bortamatch
 
Obbola IK A - Stöcke IF Fotboll P15  -      
08
12:45
lör
12:45    
Fotboll P16, Stöckesbua IP
Stöcke IF Stöcke IF P16 Blå - Umeå FC P 2016 Vit  -      
08
12:45
lör
12:45    
Fotboll P16, Stöckesbua IP
Stöcke IF P16 Vit - Umeå FC P 2016 Vit  -      
08
12:00
lör
12:00    
Fotboll P16, Stöckesbua IP
Hörnefors IF P16 - Stöcke IF Stöcke IF P16 Blå  -      
08
11:15
lör
11:15    
Fotboll P16, Stöckesbua IP
Umeå FC P 2016 Vit - Stöcke IF P16 Vit  -      
08
10:30
lör
10:30    
Fotboll P15, Röbäck
 
HTF - Stöcke IF Fotboll P15  -      
08
10:00
lör
10:00    
Fotboll P13, Röbäcks IP
Stöcke IF - Sandvik IK SVART  -      
07
19:15
fre
19:15    
Fotboll P12, Tegstunets IP
Tegsödra Umeå IF P-12 Vit Lag 1 - Stöcke IF P12 lag 1  -      
06
14:45
tor
14:45    
Fotboll F12, Sjöfrun
Gimonäs Umeå IF F2013 Tomtebo Öst - Stöcke IF F12  -      
06
14:45
tor
14:45    
Fotboll F12, Sjöfrun
 
Gimonäs F2013 Tomtebo öst - Stöcke IF Fotboll F12  -      
06
14:15
tor
14:15    
Fotboll F10/11, Campus Arena
Gimonäs Umeå IF F2011 Väst - Stöcke IF 10/112  -  0  
06
11:00
tor
11:00    
Fotboll P14, Stöckesbua IP
Stöcke IF - Sörfors IF P14  -      
06
11:00
tor
11:00    
Fotboll P14, Stöckesbua IP
Stöcke IF - Sörfors IF P14  -      
04
17:30
tis
17:30    
Fotboll F14/15, Stöcke IP
Stöcke IF - Sandåkern SK  -      
04
17:30
tis
17:30    
Fotboll F14/15, Stöckesbua IP
Stöcke IF Åska - Sandåkerns SK F14 Röd  -      
 
02
15:00
sön
15:00    
Fotboll F12, Stöckesbua IP
Stöcke IF F12 - Ersmarks IK 1  -      
02
15:00
sön
15:00    
Fotboll P12, Stöckesbua IP
Stöcke IF P12 lag 1 - Tegsödra Umeå IF P-12 Blå Lag 2  -      
02
13:30
sön
13:30    
Fotboll P14, Nolia 1
Röbäcks IF 14 Blå - Stöcke IF  -      
02
13:30
sön
13:30    
Fotboll P14, Röbäcks IP
Röbäcks IF 14 Blå - Stöcke IF  -      
02
13:00
sön
13:00    
Fotboll F13, Stöckesbua IP
Stöcke IF F13 - Röbäcks IF F13 Blå  -      
02
13:00
sön
13:00    
Fotboll P12, Stöckesbua IP
Stöcke IF P12 lag 2 - Tegsödra Umeå IF P-12 Vit Lag 2  -      
02
11:00
sön
11:00    
Fotboll F14/15, Stöckesbua IP
Stöcke IF Storm - Sandåkerns SK F14 Svart  -      
02
11:00
sön
11:00    
Fotboll P13, Stöckesbua IP
Stöcke IF P13 - Röbäcks IF P13 Röd  -      
02
11:00
sön
11:00    
Fotboll P13, Stöckesbua IP
Stöcke IF P13 - Röbäcks IF P13 Röd  -      
02
10:00
sön
10:00    
Fotboll P17, Stantorsvallen
Robertsfors - Stöcke IF  -      
02
09:15
sön
09:15    
Fotboll F14/15, Tegstunets IP
Tegsödra Umeå IF F-14 Vit - Stöcke IF Åska  -      
01
10:40
lör
10:40    
Fotboll F10/11, Tegstunets IP
Tegsödra Umeå IF F-11 Blå - Stöcke IF 10/114  -  0  
01
10:00
lör
10:00    
Fotboll F16, Bortamatch
 
Sammandrag Hörnefors - Stöcke IF Fotboll F16  -      
MAJ 2024
 
26
19:00
sön
19:00    
Fotboll P10/11, Stöckesbua IP
Stöcke IF P 10/11 blå - Sandviks IK P112  -  4  
26
17:00
sön
17:00    
Fotboll F10/11, Stöckesbua IP
Stöcke IF 10/11 - Ersboda SK F2011/20122  -  6  
26
15:30
sön
15:30    
Fotboll P12, Castorplan
Bjurholms IF - Stöcke IF P12 lag 2  -      
26
15:00
sön
15:00    
Fotboll F12, Stöckesbua IP
Stöcke IF F12 - Gimonäs Umeå IF F2012 CSÅ Öst  -      
26
14:15
sön
14:15    
Fotboll P13, Tegstunets IP
Tegsödra Umeå IF P-13 Blå lag 3 - Stöcke IF P13  -      
26
14:15
sön
14:15    
Fotboll P13, Tegstunets IP
Tegsödra Umeå IF P-13 Blå lag 3 - Stöcke IF P13  -      
26
13:30
sön
13:30    
Fotboll P14, Storsjö Arena
Obbola IK P14 - Stöcke IF  -      
26
13:30
sön
13:30    
Fotboll P14, Storsjö Arena
Obbola IK P14 - Stöcke IF  -      
26
13:00
sön
13:00    
Fotboll F13, Stöckesbua IP
Stöcke IF F13 - Spöland Vännäs IF F13  -      
26
13:00
sön
13:00    
Fotboll F14/15, Stöckesbua IP
Stöcke IF Storm - Mariehem SK (F14) Vit  -      
26
11:00
sön
11:00    
Fotboll F14/15, Stöcke IP
Stöcke IF Åska - Mariehem SK (F14) Grön  -      
26
11:00
sön
11:00    
Fotboll F14/15, Stöcke IP
 
Stöcke IF -   -      
26
11:00
sön
11:00    
Fotboll P12, Stöckesbua IP
Stöcke IF P12 lag 1 - Spöland Vännäs IF P12 Svart  -      
26
10:00
sön
10:00    
Fotboll P16, Tegstunets IP
Stöcke IF P16 Vit - Tegsödra Umeå IF P16 4  -      
26
09:00
sön
09:00    
Fotboll P16, Tegstunets IP
Ersboda SK P2017 - Stöcke IF P16 Vit  -      
26
09:00
sön
09:00    
Fotboll P16, Tegstunets IP
Stöcke IF Stöcke IF P16 Blå - Tegsödra Umeå IF P16 4  -      
26
08:00
sön
08:00    
Fotboll P16, Tegstunets IP
Tegsödra Umeå IF P16 4 - Stöcke IF Stöcke IF P16 Blå  -      
25
16:00
lör
16:00    
Fotboll P15, Stöckesbua IP
Stöcke IF P15 - Tegsödra Umeå IF P-15 Lag 2  -      
25
16:00
lör
16:00    
Fotboll P15, Stöckesbua IP
Stöcke IF P15 - Tegsödra Umeå IF P-15 Lag 2  -      
25
15:00
lör
15:00    
Fotboll P15, Stöckesbua IP
Stöcke IF P15 - Sandåkerns SK P15 Vit  -      
25
15:00
lör
15:00    
Fotboll P15, Stöckesbua IP
Stöcke IF P15 - Sandåkerns SK P15 Vit  -      
25
14:00
lör
14:00    
Fotboll F17, Stöcke IP
Stöcke IF F17 Vit - Tavelsjö Allmänna IK HTF F-17  -      
25
14:00
lör
14:00    
Fotboll F17, Stöcke IP
Stöcke IF F17 Vit - Tavelsjö Allmänna IK HTF F-17  -      
25
13:10
lör
13:10    
Fotboll F17, Bortamatch
Röbäcks IF Röd - Stöcke IF F17 Vit  -      
25
12:50
lör
12:50    
Fotboll F17, Bortamatch
Tavelsjö Allmänna IK HTF F-17 Svart - Stöcke IF F17 Vit  -      
25
12:30
lör
12:30    
Fotboll F17, Bortamatch
Röbäcks IF Röd - Stöcke IF F17 Blå  -      
25
12:10
lör
12:10    
Fotboll F17, Stöcke IP
Stöcke IF F17 Vit - Tavelsjö Allmänna IK HTF F-17  -      
25
11:30
lör
11:30    
Fotboll F17, Stöcke IP
Stöcke IF F17 Blå - Röbäcks IF Röd  -      
25
10:50
lör
10:50    
Fotboll F17, Stöcke IP
Stöcke IF F17 Vit - Röbäcks IF Röd  -      
25
10:00
lör
10:00    
Fotboll F17, Stöcke IP
Stöcke IF F17 Blå - Sammandrag  -      
25
10:00
lör
10:00    
Fotboll F17, Stöcke IP
Stöcke IF F17 Vit - Sammandrag  -      
22
17:10
ons
17:10    
Fotboll P13, Minerva
Umeå FC P 2013 - Stöcke IF P13  -      
22
17:10
ons
17:10    
Fotboll P13, Minerva
Umeå FC P 2013 - Stöcke IF P13  -      
 
19
17:30
sön
17:30    
Fotboll F10/11, Umedalens IP Norr
Umedalens IF F11 - Stöcke IF 10/111  -  0  
19
15:00
sön
15:00    
Fotboll P12, Stöckesbua IP
Stöcke IF P12 lag 2 - Mariehem SK (P12) Vit  -      
19
13:00
sön
13:00    
Fotboll F14/15, Grubbevallen
Sandåkern SK Vit - Stöcke IF  -      
19
11:00
sön
11:00    
Fotboll F14/15, Hörnsjö Konstgräsplan
Hörnsjö Nordmaling - Stöcke IF Storm  -      
19
11:00
sön
11:00    
Fotboll P13, Carlshöjdsskolans IP
Gimonäs Umeå IF P2013 CSÅ Väst - Stöcke IF P13  -      
19
11:00
sön
11:00    
Fotboll P13, Carlshöjdsskolans IP
Gimonäs Umeå IF P2013 CSÅ Väst - Stöcke IF P13  -      
19
09:00
sön
09:00    
Fotboll F16, Umedalens IP
 
Sammandrag - Stöcke IF Fotboll F16  -      
19
09:00
sön
09:00    
Fotboll P10/11, Ålidhem Arena
Gimonäs Umeå IF P2011 CSÅ - Stöcke IF P 10/11 blå 10  -  2  
19
09:00
sön
09:00    
Fotboll P17, Sörmjöle konstgräsplan
Sörmjöle - Sammandrag  -      
19
sön
00:00    
Fotboll P14, Stöckesbua IP
Stöcke IF -   -      
18
12:00
lör
12:00    
Fotboll F12, Multiarenan
Sävar IK F12 - Vit - Stöcke IF F12  -      
18
11:45
lör
11:45    
Fotboll F13, Carlshöjdsskolans IP
Gimonäs Umeå IF F2013/2014 CSÅ - Stöcke IF F13  -      
18
10:30
lör
10:30    
Fotboll P12, Grubbevallen
Sandåkerns SK P12 Lag 1 - Stöcke IF P12 lag 1  -      
 
12
15:00
sön
15:00    
Fotboll P12, Stöckesbua IP
Stöcke IF P12 lag 1 - Mariehem SK (P12) Grön 1  -      
12
15:00
sön
15:00    
Fotboll P14, Nordahlsvallen
Hörnefors IF P14 Hörnefors IF - Stöcke IF  -      
12
15:00
sön
15:00    
Fotboll P14, Nordahlsvallen
Hörnefors IF P14 Hörnefors IF - Stöcke IF  -      
12
13:00
sön
13:00    
Fotboll F13, Stöckesbua IP
Stöcke IF F13 - Sandviks IK Svart  -      
12
13:00
sön
13:00    
Fotboll P13, Stöckesbua IP
Stöcke IF P13 - Gimonäs Umeå IF P2013 Tomtebo Öst  -      
12
13:00
sön
13:00    
Fotboll P13, Stöckesbua IP
Stöcke IF P13 - Gimonäs Umeå IF P2013 Tomtebo Öst  -      
12
12:30
sön
12:30    
Fotboll P15, Storsjö Arena
Sandåkerns SK P15 Svart - Stöcke IF P15  -      
12
12:30
sön
12:30    
Fotboll P15, Storsjö Arena
Sandåkerns SK P15 Svart - Stöcke IF P15  -      
12
12:00
sön
12:00    
Fotboll P16, Ersängskolan
Tegsödra Umeå IF P16 4 - Stöcke IF P16 Vit  -      
12
11:30
sön
11:30    
Fotboll P15, Storsjö Arena
Sandviks IK 1 - Stöcke IF P15  -      
12
11:30
sön
11:30    
Fotboll P15, Storsjö Arena
Sandviks IK 1 - Stöcke IF P15  -      
12
11:15
sön
11:15    
Fotboll P10/11, Röbäcks IP
Röbäcks IF Blå - Stöcke IF P 10/11 blå 15  -  2  
12
11:15
sön
11:15    
Fotboll P16, Ersängskolan
Stöcke IF Stöcke IF P16 Blå - Ersboda SK P2017  -      
12
11:15
sön
11:15    
Fotboll P16, Ersängskolan
Stöcke IF P16 Vit - Tegsödra Umeå IF P16 4  -      
12
11:00
sön
11:00    
Fotboll F14/15, Stöcke IP
Stöcke IF Åska - Sandviks IK Gul  -      
12
10:30
sön
10:30    
Fotboll P16, Ersängskolan
Tegsödra Umeå IF P16 4 - Stöcke IF Stöcke IF P16 Blå  -      
11
15:00
lör
15:00    
Fotboll F10/11, MSK Arena
Mariehem SK (F11) - Stöcke IF 10/115  -  3  
11
11:45
lör
11:45    
Fotboll P12, Carlshöjdsskolans IP
Gimonäs Umeå IF P2012 CSÅ Öst - Stöcke IF P12 lag 2  -      
11
11:15
lör
11:15    
Fotboll F12, MSK Arena
Mariehem SK (F12) Vit - Stöcke IF F12  -      
09
18:00
tor
18:00    
Fotboll P14, Älvdungens IP
 
Sörfors IF - Stöcke IF Fotboll P14  -      
07
18:20
tis
18:20    
Fotboll F12, Mötesplats Stöcke
Sandåkerns SK F12 Vit - Stöcke IF F12  -      
 
05
19:00
sön
19:00    
Fotboll P10/11, Stöckesbua IP
Stöcke IF P 10/11 blå - Tegsödra Umeå IF P-11 blåvit6  -  4  
05
12:30
sön
12:30    
Fotboll F10/11, Ålidhem Arena
Gimonäs Umeå IF F2011 Väst - Stöcke IF 10/116  -  1  
APRIL 2024
 
17
17:00
ons
17:00    
Fotboll F10/11, Tegstunet
Teg Södra - Stöcke IF  -      
 
14
15:30
sön
15:30    
Innebandy PF15, Sjöfruhallen
Umeå City IBF 2 P15 Vit 2 - Stöcke IF 1  -      
14
14:40
sön
14:40    
Innebandy PF15, Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF TBG - Stöcke IF 2  -      
14
11:00
sön
11:00    
Innebandy P14, Nolia Öst (Umecupen)
 
Sundsvall City IBC Vit - Stöcke IF  -      
13
16:15
lör
16:15    
Innebandy P14, Nolia Väst (Umecupen)
 
Sundsvall FBC 3 - Stöcke IF  -      
13
14:40
lör
14:40    
Innebandy PF15, Sjöfruhallen
Umeå City IBF 2 P15 Vit 2 - Stöcke IF 2  -      
13
13:00
lör
13:00    
Innebandy PF15, Sjöfruhallen
Stöcke IF 1 - Hissjö SK P15  -      
13
09:40
lör
09:40    
Innebandy PF15, Sjöfruhallen
Stöcke IF 2 - Umeå City IBF 1 P15 Vit 1  -      
13
08:45
lör
08:45    
Innebandy P14, Nolia Öst (Umecupen)
 
Stöcke IF - Sundsvall City IBC Svart  -      
13
08:00
lör
08:00    
Innebandy PF15, Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF TBG - Stöcke IF 1  -      
12
20:00
fre
20:00    
Innebandy P14, Nolia Öst (Umecupen)
 
Stöcke IF - Sundsvall FBC 2  -      
12
17:50
fre
17:50    
Innebandy PF15, Sjöfruhallen
Stöcke IF 2 - Hissjö SK P15  -      
12
17:00
fre
17:00    
Innebandy PF15, Sjöfruhallen
Umeå City IBF 1 P15 Vit 1 - Stöcke IF 1  -      
MARS 2024
 
24
16:10
sön
16:10    
Innebandy PF15, Bråvallahallen
Stöcke IF - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru  -      
24
13:40
sön
13:40    
Innebandy PF15, Bråvallahallen
IBF Dalen/Södra - Stöcke IF  -      
24
10:00
sön
10:00    
Volleyboll Dam Div 2, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke Vets och Härnösand - Stöcke IF  -      
23
12:00
lör
12:00    
Volleyboll Herr, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke IF - Södermalm B  -      
23
09:00
lör
09:00    
Volleyboll Dam Div 1, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke IF - Norsjö  -      
23
09:00
lör
09:00    
 
Stöcke IF -   -      
 
17
09:15
sön
09:15    
Volleyboll Lava 09/10, Ersängsskolan KFUM och Härnösand
 
KFUM Umeå - Stöcke IF  -      
17
09:00
sön
09:00    
Volleyboll U18 Herr, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke IF -   -      
16
13:00
lör
13:00    
Volleyboll Vatten 13/14, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke IF - Cup  -      
16
12:00
lör
12:00    
Volleyboll Sol 15/16, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke IF - Cup  -      
16
11:00
lör
11:00    
Innebandy P14, Stöcke Idrottshall
Stöcke IF - Gimonäs Umeå IF/CSÅ  -      
16
09:00
lör
09:00    
Volleyboll Lava 09/10, Dragonskolan
 
Stöcke IF - Storuman och Stenstaden Hirschka  -      
 
10
09:00
sön
09:00    
Volleyboll Dam Div 1, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke IF - Västerås VBK  -      
 
02
13:15
lör
13:15    
Volleyboll U18 Herr, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke IF - KFUM + KFUM B  -      
02
12:00
lör
12:00    
Volleyboll Herr, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke IF - Södertelge   -      
FEBRUARI 2024
 
25
10:00
sön
10:00    
 
Stenstaden Hirschka - Stöcke IF  -      
25
10:00
sön
10:00    
Volleyboll U18 Herr, Iksu & Skellefteå
 
Iksu/skeå - Stöcke IF Volleyboll U18/U20 Herr  -      
25
09:00
sön
09:00    
Volleyboll Dam Div 1, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke IF - Sollentuna VBK  -      
24
16:10
lör
16:10    
Innebandy PF15, Grubbeskolan
Stöcke IF - Hörnefors IF/Röbäcks IF  -      
24
14:00
lör
14:00    
Innebandy P14, Stöcke Idrottshall
Stöcke IF - Umeå City IBF/Vit  -      
24
13:40
lör
13:40    
Innebandy PF15, Grubbeskolan
Spöland Vännäs IF - Stöcke IF  -      
24
10:00
lör
10:00    
Volleyboll Dam Div 2, Hammarhallen
 
Vännäs och Skellefteå B - Stöcke IF  -      
24
09:00
lör
09:00    
Volleyboll Lava 09/10, Dragonskolan
 
Stöcke IF - Norsjö och Stenstaden Knaust   -      
 
18
12:15
sön
12:15    
Volleyboll Herr, Solnahallen
 
Solna - Stöcke IF  -      
18
12:00
sön
12:00    
 
Solna VBK - Stöcke IF  -      
18
11:30
sön
11:30    
Volleyboll Sol 15/16, Storsjöarena Holmsund
 
Krockocupen - Stöcke IF Volleyboll Sol 15/16   -      
18
11:30
sön
11:30    
Volleyboll Vatten 13/14, Storsjöarena Holmsund
 
Krockocupen - Stöcke IF Volleyboll Vatten 13/14   -      
18
09:00
sön
09:00    
Volleyboll Lava 09/10, Dragonskolan
 
Stöcke IF Volleyboll Lava 09/10 - Härnösand och Storuman   -      
17
16:45
lör
16:45    
 
Södermalm - Stöcke IF  -      
17
09:00
lör
09:00    
Volleyboll U18 Herr, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke IF - Stöcke C och Stenstaden  -      
17
07:00
lör
07:00    
Volleyboll Herr, Wenströmska Hallen
 
Västerås - Stöcke IF  -      
 
11
14:30
sön
14:30    
Innebandy P14, Umeå Energi Arena Öst
Gimonäs Umeå IF/TBG - Stöcke IF  -      
11
09:00
sön
09:00    
Volleyboll Dam Div 1, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke IF - Uppsala VBS  -      
10
17:00
lör
17:00    
Volleyboll Herr, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke IF - Jomala  -      
10
10:00
lör
10:00    
Volleyboll Dam Div 2, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke IF - KFUM Umeå, Skellefteå  -      
10
08:30
lör
08:30    
Volleyboll Lava 09/10, Hammarhallen Vännäs
 
vännäs båda lag - Stöcke IF  -      
 
04
09:00
sön
09:00    
Volleyboll Dam Div 2, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke IF - Blandat  -      
04
09:00
sön
09:00    
Volleyboll U18 Herr, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke IF -   -      
04
08:00
sön
08:00    
Volleyboll Dam Div 1, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke IF Volleyboll Dam Div 1 - Kvalturnering JSM   -      
03
13:10
lör
13:10    
Innebandy P14, Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF/CSÅ - Stöcke IF  -      
03
13:00
lör
13:00    
Volleyboll U18 Herr, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke IF -   -      
JANUARI 2024
 
28
15:00
sön
15:00    
Innebandy P14, Stöcke Idrottshall
Stöcke IF - Täfteå IK  -      
28
10:00
sön
10:00    
Volleyboll Herr, Arena Satteliten
 
Sollentuna - Stöcke IF  -      
28
09:00
sön
09:00    
Volleyboll Dam Div 1, Vikingahallen
 
Jomala - Stöcke IF  -      
28
09:00
sön
09:00    
Volleyboll U18 Herr, Örnäset sporthall
 
Stöcke IF - Luleå och KFUM  -      
27
13:00
lör
13:00    
Volleyboll Sol 15/16, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke IF Volleyboll Sol 15/16 - Januari-Cup  -      
27
13:00
lör
13:00    
Volleyboll Vatten 13/14, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke IF Volleyboll Vatten 13/14 - Januari-Cup  -      
27
11:00
lör
11:00    
Volleyboll Dam Div 1, Tellushallen
 
Vallentuna VBK - Stöcke IF  -      
27
09:00
lör
09:00    
 
Vännäs och KFUM - Stöcke IF  -      
27
07:30
lör
07:30    
 
Skellefteå - Stöcke IF  -      
27
07:00
lör
07:00    
Volleyboll Herr, Skönvikshallen
 
Säter - Stöcke IF  -      
 
21
15:10
sön
15:10    
Innebandy PF15, Musköten 2
Hörnefors IF/Röbäcks IF - Stöcke IF  -      
21
14:00
sön
14:00    
Innebandy P14, Stöcke Idrottshall
Stöcke IF - Gimonäs Umeå IF/CSÅ  -      
21
13:30
sön
13:30    
Innebandy PF15, Musköten 2
Stöcke IF - Umeå City IBF/Vit  -      
21
06:30
sön
06:30    
 
norsjö och Vännäs - Stöcke IF  -      
20
10:00
lör
10:00    
 
Malå - Stöcke IF  -      
 
14
09:00
sön
09:00    
Volleyboll Dam Div 1, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke IF - Spårvägen VBK  -      
13
15:30
lör
15:30    
Innebandy P14, Musköten 2
Sandåkerns SK/Vit - Stöcke IF  -      
13
13:00
lör
13:00    
Volleyboll Herr, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke IF - Säter  -      
13
09:00
lör
09:00    
Volleyboll Lava 09/10, Dragonskolan
 
Stöcke IF - Stöcke och Stenstaden Hirschka  -      
DECEMBER 2023
 
17
10:20
sön
10:20    
Innebandy P14, Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF/CSÅ - Stöcke IF  -      
17
09:00
sön
09:00    
Volleyboll Lava 09/10, Dragonskolan
 
Stöcke IF - Cup  -      
16
15:20
lör
15:20    
Innebandy PF15, Stöcke Idrottshall
Sävar IK/Vit - Stöcke IF  -      
16
12:00
lör
12:00    
Innebandy PF15, Stöcke Idrottshall
Stöcke IF - Sandåkerns SK/Vit  -      
16
12:00
lör
12:00    
 
KFUM Umeå - Stöcke IF  -      
 
10
12:45
sön
12:45    
Innebandy P14, Täftehallen
Täfteå IK - Stöcke IF  -      
10
12:00
sön
12:00    
Volleyboll Sol 15/16, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke IF - Luciacupen   -      
10
12:00
sön
12:00    
Volleyboll Vatten 13/14, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke IF - Luciacupen   -      
09
14:00
lör
14:00    
Volleyboll Dam Div 1, Norsjö Arena
 
Norsjö - Stöcke IF  -      
09
10:00
lör
10:00    
Volleyboll Dam Div 2, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke IF - KFUM Umeå, Malå  -      
 
03
14:00
sön
14:00    
Volleyboll Herr, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke IF - Västerås   -      
03
11:20
sön
11:20    
Innebandy P14, Vildmannahallen
Umeå City IBF/Vit - Stöcke IF  -      
03
11:00
sön
11:00    
 
Uppsala - Stöcke IF  -      
02
17:00
lör
17:00    
Volleyboll Dam Div 1, Arena sateliten
 
Sollentuna VBK - Stöcke IF  -      
02
16:15
lör
16:15    
Fotboll F12, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke IF Fotboll F12 - Sandåkern  -      
02
14:20
lör
14:20    
Innebandy PF15, Umeå Energi Arena Öst
Stöcke IF - IBF Dalen/Södra  -      
02
12:40
lör
12:40    
Innebandy PF15, Umeå Energi Arena Öst
IBF Dalen - Stöcke IF  -      
02
11:00
lör
11:00    
Volleyboll Herr, Mötesplats Stöcke
 
Stöcke IF - Sollentuna B  -      
02
09:00
lör
09:00    
 
LUCIACUPEN - Stöcke IF  -      
 
Våra sponsorer
Våra sociala medier